FirmaOfertaTechnologiaGaleriaDo pobraniaKontakt

Technologia

Budynki wykonujemy w technologii zapewniającej ponadnormatywną izolacyjność termiczną, wymaganą przepisami na rok 2021. Technologia wykonania pozwala na wielokrotne zmiany lokalizacji obiektu (w tym transportowanie - konstrukcja przystosowana do transportu drogowego) obiekt wyposażony w uchwyty do zawiesi dźwigowych - dostęp do uchwytów bez konieczności demontażu zewnętrznego poszycia obiektu. Dzięki znacznemu stopniowi prefabrykacji modułów. można zredukować do minimum czas montażu, poziom hałasu budowlanego oraz emisji pyłów, co jest szczególnie istotne w terenach zabudowanych.Ponadto w systemie modułowym możliwe jest prowadzenie prac prefabrykacyjnych oraz montażowych w okresie zimowym, w warunkach, w których tradycyjne technologie budowlane wymagają wstrzymania prac.

Przekrój i materiały

1. Deska elewacyjna (możliwość zastosowania dowolnego materiału elewacyjnego)
2. izolacja (do wyboru: styropian ryflowany, wełna skalna)
3. wiatro-izolacja
4. płyta OSB 3
5. stalowy element konstrukcji szkieletu
6. izolacja (wełna skalna, piana pur)
7. paroizolacja
8. płyta OSB 3
9. płyta gipsowo-kartonowa
10. posadzka (panele podłogowe, wykładzina PCV, deska podłogowa itp.)
11. płyta OSB 3
12. legary
13. paroizolacja
14. izolacja (do wyboru: wełna skalna, piana pur)
15. stalowy element konstrukcji szkieletu
16. izolator (elementy stalowe wypełnione pianą pur)
17. płyta "steico universal black"
18. powłoka izolacyjna (masa zabezpieczająco uszczelniająca)

Zalety budownictwa modułowego:
- szybki czas realizacji inwestycji
- dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb Klienta
- możliwość łatwej rozbudowy.

Budownictwa modułowe to innowacyjny na polskim rynku sposób powstawania budynków, polegający na łączeniu gotowych elementów. Poszczególne składowe obiektów, zarówno instalacje wewnętrzne, jak i elementy zewnętrzne, przygotowywane są w halach produkcyjnych. Realizacja inwestycji u klienta polega jedynie na właściwym złożeniu konstrukcji.

Moduły mogą być wykorzystane zarówno przy powstawaniu nowych budynków, jak również jako dobudowy i nadbudowy budynków już istniejących.

Budownictwo modułowe odpowiada na współczesne potrzeby dbałości o środowisko naturalne poprzez efektywne wykorzystanie przestrzeni, prostą linię i przejrzystą formą. Jednocześnie daje gwarancję wygody, stylu i nowoczesności, których wciąż poszukują Klienci.

Nasza firma oferuje zarówno projekt i wykonanie obiektu ze wszystkimi instalacjami (sanitarna, elektryczna, techniczne), jak i wsparcie i opiekę nad klientem na każdym etapie realizacji, od projektu po przekazanie kluczy.

Zapytaj o ofertę

+48 532 235 133
info@perfectcube.pl
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wypełnienie formularza ułatwi przygotowanie oferty dedykowanej dla Państwa. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania związane ze specyfikacją i wyceną produktu.


© Perfect Cube - www.perfectcube.pl 2020 Logo & realizacja -