FirmaOfertaTechnologiaGaleriaDo pobraniaKontakt

Firma

Perfect Cube to polska firma, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy. W swojej ofercie posiadamy kompleksową realizację projektów budowlanych w oparciu o technologię budownictwa modułowego. Opiekujemy się naszymi klientami od momentu rozpoczęcia współpracy, poprzez wszystkie etapy budowy, po oddanie obiektu do użytku.

Budownictwo modułowe to innowacyjny na polskim rynku sposób powstawania budynków, polegający na łączeniu gotowych elementów. Poszczególne składowe obiektów, zarówno instalacje wewnętrzne, jak i elementy zewnętrzne, przygotowywane są w halach produkcyjnych. Realizacja inwestycji u klienta polega jedynie na właściwym złożeniu konstrukcji. Nasza firma oferuje zarówno projekt i wykonanie obiektu ze wszystkimi instalacjami (sanitarna, elektryczna, techniczne), jak i wsparcie i opiekę nad klientem na każdym etapie realizacji, od projektu po przekazanie kluczy.

Zapraszamy do współpracy.

Zapytaj o ofertę

+48 532 235 133
info@perfectcube.pl
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wypełnienie formularza ułatwi przygotowanie oferty dedykowanej dla Państwa. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania związane ze specyfikacją i wyceną produktu.


© Perfect Cube - www.perfectcube.pl 2020 Logo & realizacja -